Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie bagażnika/tablicy rej i schowka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie bagażnika/tablicy rej i schowka

    Akumulatora nie odłączaj ale warto go przez miesiąc jak ma stać przynajmniej ze dwa razy podładować.
    Możesz dopompować wyższe ciśnienie.
    Auto odpalaj tak jak byś jeździł codziennie ale przed odpaleniem warto sprawdzić stan naładowania akumulatora żeby nie było niespodzianek Skoda Octavia 3 Sprawdzenie naładowania akumulatora. - YouTube link do filmu jak to zrobić gdybyś nie wiedział.


    -wystarczy przejechac 20-30km co jakis czas? Moze wiecej?
    Nawet krócej wystarczy warto po odpaleniu po dłuższym postoju rozgrzać silnik do temp roboczej czyli 90 stopni.

  • #2
    Oświetlenie bagażnika/tablicy rej i schowka

    Witam. Octavia combi 2002r.
    Jestem nowy na forum. Szukałem rozwiązań na forum, ale albo robię to słabo albo po prostu nie ma odpowiedzi.
    Mam problem z oświetleniem schowka. Żarówka i bezpiecznik są ok a światła w schowku brak :/
    Oświetlenie tablicy rejestracyjnej również nie działa. Wymieniłem żarówki sprawdziłem bezpiecznik.
    No i oświetlenie bagażnika. Żarówki i bezpiecznik są w porządku. Przy otwieraniu klapy powinno włączyć się oświetlenie ale tak się dzieje. Poza tym przy otwieraniu powinna zapalić się kontrolka na tablicy wskaźników- nie zapala się. Prawdopodobnie jakiś mikrostyk w klapie- tak gdzieś doczytałem. Problem w tym że nie wiem jak się do tego zabrać. Jak ten element wygląda. Z góry dziękuje za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      szeol, Co do schowka to bezpiecznik sprawdziłeś wyciągając go a żarówke jak sprawdziłeś :?: Co do bagażnika:Z lewej strony bagażnika w boczku na samym dole jest kostka która lubi gnić.Potem lubią się łamać kable w przelotce między budą a klapą.I pamiętaj że plus jest tam stały a minus teruje.Mikrostyk zostaw na koniec
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Żarówkę w schowku wymieniłem- stąd wiem :P . Z bagażnikiem będę próbował walczyć. Najbardziej martwi mnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej bo przy przeglądach lubią się tego czepiać a nie długo mi się taki zbliża :/

        Komentarz


        • #5
          szeol, To że żarówke wymieniłeś w schowku to nic.Pytanie czy dobrze założyłeś lampke bo tam jest dziwny sposób jej działania.Dalej,to co ci pisałe o kostce i przelotce ma sie do oświetlenia bagażnika i tablicy rej.Posprawdzaj i zobaczysz
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X